Kroegentocht Wallen met Diner
Oude Zeemanskroegen
Onze kroegentocht door Amsterdam start aan de rand van de wallen. Gids Jan de Timmerman werkt al jaren in een paaldansclub. Dwars door Amsterdam en over de wallen brengt hij u in 3 a 4 kroegen. Ook leuk als vrijgezellenfeest!
U komt zo op de Zeedijk, de Nieuwmarkt maar ook in de spannendste steegjes. Onze café’s zijn nog altijd goed verborgen voor toeristen, alleen bekend bij buurtbewoners. Het interieur van het homocafé uit 1927 is uniek en vanuit weer een ander café heeft u een mooi zicht op de dames. Even verderop zit sinds kort een Engels sportcafé, ook weer met een uniek sfeertje. Of wat dacht u van het salsa-café? Als gids kunt u ook kiezen voor een oud rechercheur van Bureau Warmoesstraat!
U kunt na afloop van deze Wallen kroegentocht met een gerust hart stellen dat u de mooiste plekjes van wallen heeft gezien! Komt u als vrijgezellenfeest dan hebben we nog een leuke verrassing. Het diner vindt plaats aan de rand van de wallen in het stadscafé.
Programma Kroegentocht Wallen met Diner
Vooraf of na afloop van uw Wallen kroegentocht hebben wij een heerlijk buffetje.
Oosters buffet
3 kipsate stokjes, Nasi goreng (gebakken rijst)/ bami goreng, zoet zure komkommersalade, kroepoek, gebakken banaan.
of
Hollands buffet
Huzarensalade, aardappelsalade, stoofvlees, gemengde salade, diverse soorten brood met verschillende sausjes.
Overige buffetten op aanvraag.